GÓRA

Oglądaj Czytam to i wygrywaj książki Wydawnictwa Literackiego!

Wyniki konkursuKONKURS ZAKOŃCZONY!

Katarzyna Wlazły wygrała „Kolosa” Nialla Fergusona, Paulina Kobusińska wygrała – „Wszystko, co lśni” Eleanor Catton.

GRATULUJĘ!

Obejrzyjcie trzeci odcinek Czytam to. Robert Kasprzycki zadał w nim pytanie dotyczące książki Nialla Fergusona “Kolos”: “Czy w tej chwili Amerykanie byliby gotowi do tego, żeby pokazać, że są imperium dobra?”. Odpowiedzcie na to pytanie, opierając się na informacjach przekazanych przez Roberta Kasprzyckiego.

Na adres: magda@czytamto.pl prześlijcie odpowiedź TAK lub NIE. W tytule e-maila wpiszcie – KONKURS CZYTAM TO! ROZDANIE DRUGIE. Będą brane pod uwagę tylko e-maile z poprawnymi odpowiedziami i właściwym tytułem.

KonkursJutro o 20.00 wylosuję dwie osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi. Pierwsza wygra „Kolosa” Nialla Fergusona, druga osoba wygra – „Wszystko, co lśni” Eleanor Catton. E-maile można przesyłać do jutra, soboty, do godziny 18.00.

Recenzje tych książek znajdą się wkrótce na blogu!

POWODZENIA!

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!