GÓRA

Oglądaj Czytam to i wygrywaj książki Wydawnictwa Literackiego!

Wyniki konkursuKONKURS ZAKOŃCZONY!

Katarzyna Wlazły wygrała „Kolosa” Nialla Fergusona, Paulina Kobusińska wygrała – „Wszystko, co lśni” Eleanor Catton.

GRATULUJĘ!

Obejrzyjcie trzeci odcinek Czytam to. Robert Kasprzycki zadał w nim pytanie dotyczące książki Nialla Fergusona “Kolos”: “Czy w tej chwili Amerykanie byliby gotowi do tego, żeby pokazać, że są imperium dobra?”. Odpowiedzcie na to pytanie, opierając się na informacjach przekazanych przez Roberta Kasprzyckiego.

Na adres: magda@czytamto.pl prześlijcie odpowiedź TAK lub NIE. W tytule e-maila wpiszcie – KONKURS CZYTAM TO! ROZDANIE DRUGIE. Będą brane pod uwagę tylko e-maile z poprawnymi odpowiedziami i właściwym tytułem.

KonkursJutro o 20.00 wylosuję dwie osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi. Pierwsza wygra „Kolosa” Nialla Fergusona, druga osoba wygra – „Wszystko, co lśni” Eleanor Catton. E-maile można przesyłać do jutra, soboty, do godziny 18.00.

Recenzje tych książek znajdą się wkrótce na blogu!

POWODZENIA!

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.