GÓRA

O książce charytatywnej dla dzieci w Radiu Bogoria!

Do audycji Co Nowego w Bibliotece w Radio Bogoria zaprosiłam dzisiaj Monikę Jędrzejewską-Wergiles, właścicielkę wydawnictwa Sofijka, która jest między innymi szczęśliwą mamą i żoną, ale też działaczką społeczną, prowadzącą Klub Przedsiębiorczych Mam oraz trenerem biznesu i rozwoju osobistego. 4 stycznia w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki odbędzie się spotkanie promujące wydanie książki charytatywnej dla dzieci. Książka zostanie opublikowana przez wydawnictwo Sofijka.

Monika opowiedziała o powstaniu wydawnictwa, o książce charytatywnej dla dzieci i o atrakcjach czekających na gości, którzy przyjdą na spotkanie.

Zachęcam więc do uczestnictwa w wydarzeniu, do wspierania projektu Moniki i wydawnictwa Sofijka, a później do czytania książki. Szczegółowe informacje jej dotyczące znajdziecie na stronie wydawnictwa: www.sofijka.pl i pod numerem telefonu: 604 060 980. O spotkaniu informuję także na stronie www.biblioteka.grodzisk.pl i na bibliotecznym fanpage’u na Facebooku. Na Facebooku też na bieżąco Monika pisze o postępach projektu.

***

Co Nowego w Bibliotece

Radio Bogoria

każdy wtorek, godzina 15.30

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz