GÓRA

O Cię Florek! Konkurs

Konkurs zakończony!

Książki otrzymują:

Marta Frątczak. Ptaka Dziwaka stworzyła Lena Frątczak

ptak-dziwak

Marzena Jaroszek. Obrazek namalowała jej sześcioletnia córka.

Marzena-Jaroszek

GRATULUJĘ!

***

Chcesz wygrać książkę O Cię Florek! Profesor Florian wśród zwierząt dla swojego dziecka? Sfotografuj namalowane przez nie zwierzątko i prześlij zdjęcie na adres e-mail: magda@czytamto.pl

Nagrodę otrzymają trzy najciekawsze, moim zdaniem, fotografie.

Konkurs organizuje Czytam to!

Fundatorem nagród jest Troy-Dystrybucja.

Czas trwania konkursu: 1 sierpnia 2016 r. – 8 sierpnia 2016 r.

Wraz z e-mailem zgłoszeniowym proszę dodać oświadczenia:

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Czytam to!, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
  2. Wyrażam zgodę na opublikowanie przesłanego przeze mnie zdjęcia na blogu Czytam to! i na fanpage’u: https://www.facebook.com/CzytamTo/

oraz

imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu.

***

ocieflorekDariusz Wanat, O Cię Florek! Profesor Florian wśród zwierząt, Wydawnictwo Dragon, Bielsko-Biała 2016. ISBN: 978-83-7887-196-5. 224 strony. Troy-Dystrybucja.

O Cię Florek! Profesor Florian wśród zwierząt to książka zachęcająca dziecko do różnego rodzaju aktywności, rozwijająca kreatywność, wyobraźnię, pobudzająca do eksperymentowania i dostarczająca zabawy, a jednocześnie przemycająca sporą dawkę wiedzy o zwierzętach.

Dzieci poznają zwierzęta, rysują, odwzorowują, kolorują według własnej wyobraźni, wymyślają fantastyczne stwory, wyklejają kolaże czy dorysowują śmieszne szczegóły.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz