GÓRA

Co Nowego w Bibliotece! Moja współpraca z Radiem Bogoria

Przede mną nowe wyzwanie. W 2017 roku prowadzić będę w Radiu Bogoria audycję Co Nowego w Bibliotece. W każdy wtorek o 15.30 opowiadać będę o tym, co dzieje się w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Przede wszystkim jednak mówić będę o książkach, które kupujemy do biblioteki. W audycji nie zabraknie również rozmów z odwiedzającymi Grodzisk Mazowiecki pisarzami, a także z ludźmi, którzy działają na rzecz promocji literatury.

Liczę na duże wsparcie osób, które słuchają Radia Bogoria na żywo oraz oczekuję wsparcia od Was. Wchodźcie na stronę radia i słuchajcie go w internecie! Niech o literaturze będzie głośno i niech informacje o książkach docierają do jak największej grupy odbiorców.

Próbą, przed regularnie prowadzoną audycją, było zaproszenie do ostatniego w tym roku programu Co Nowego w Bibliotece. Z Joanną Pietrzak i Magdaleną Molską opowiadałyśmy o działaniach młodzieży, która współpracuje z grodziską biblioteką.

Co Nowego w Bibliotece

Radio Bogoria

każdy wtorek, godzina 15.30

Serdecznie zapraszam!

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz