GÓRA

Nocowanie w bibliotece!

W weekend brałam udział w niesamowitym wydarzeniu, które zorganizowaliśmy w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Z piątku na sobotę nocowaliśmy w bibliotece. To była pierwsza całonocna akcja biblioteczna w Grodzisku Mazowieckim. Zaproponowali ją wolontariusze, którymi się opiekuję i którzy chętnie spędzili tę noc z nami. Było mnóstwo zabawy i śmiechu. Jak dotąd, zbieramy tylko pozytywne komentarze.

Dwudziestu odważnych czytelników postanowiło wziąć udział w nowatorskim przedsięwzięciu. Oddali się w ręce bibliotekarek i wolontariuszy, by spędzić z nimi noc w bibliotece. Śmiałkowie przybyli do nas 17 lutego o godzinie 20.00. Do domów wrócili następnego dnia, po godzinie 8.00.

Dziękuję wszystkim, którzy bawili się razem z nami. Akcja cieszyła się dużym powodzeniem. Planujemy już kolejną!

Zdjęcia: Magdalena Molska, Sara Kot

 

 

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz