GÓRA
Nie wiesz o mnie wszystkiego

Nie wiesz o mnie wszystkiego. Czytam to poleca!

Polecam poruszającą, szokującą czasem opowieść o młodych ludziach, którzy muszą uporać się z własnym strachem. Po traumatycznych przeżyciach z przeszłości nie można żyć normalnie. I co to w ogóle dzisiaj znaczy być normalnym?

Mocna powieść obyczajowa o toksycznej relacji.

Magda próbuje się uwolnić z toksycznego związku z starszym chłopakiem, bratem byłej przyjaciółki. Przez związek z Dominikiem Magda straciła przyjaciółkę, opuściła się w nauce, porzuciła ukochane kółko teatralne, zaczęła oszukiwać matkę. Starszy chłopak wykorzystuje ją, upokarza, odbiera wszystko, co było dla niej ważne. Kiedy Magda postanawia zakończyć związek, Dominik zaczyna ją śledzić, chodzi za nią, grozi jej. Dziewczyna jest coraz bardziej zastraszona i przerażona. Zupełnie nie wie, gdzie szukać pomocy. Adam mieszka w małej miejscowości, gdzie jest szykanowany i prześladowany za swoją odmienność (wszyscy podejrzewają, że jest gejem). W końcu chłopak zostaje bardzo dotkliwie pobity. Po tym wydarzeniu Adam przeprowadza się do ciotki do Warszawy, gdzie zaczyna naukę w klasie Magdy. Magda i Adam od razu znajdują nić porozumienia i bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Autorka, wielokrotnie nagradzana zarówno w Polsce jak i za granicą, w swojej najnowszej powieści po raz kolejny porusza mocne, trudne tematy i mówi o nich odważnie.

Z materiałów promocyjnych BOOKS4YA.

Szczegółowe informacje

Autor:Joanna Jagiełło
Tytuł:Nie wiesz o mnie wszystkiego
Wydawnictwo:Zielona Sowa
Miejsce:Warszawa
Rok wydania:2021
ISBN:978-83-8240-166-0
Strony:448
Seria:Books4ya

Oceny czytelników:

0 / 5 5

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.

Napisz komentarz