GÓRA

Nasza paczka i niepodległość. O sześciu polskich świętach na MiastoDzieci.pl

Nasza paczka i niepodległośćNiewiele jest na polskim rynku wydawniczym książek, w których opowiedziano dzieciom o polskich świętach narodowych. Wszyscy wiemy, kiedy je obchodzić, ale nie wszyscy potrafimy opowiedzieć, kiedy zostały uchwalone i jaka jest historia naszego kraju z nimi związana. (…)

Ciąg dalszy recenzji na Miasto Dzieci!

Zofia Stanecka, Nasza paczka i niepodległość. O sześciu polskich świętach, Egmont, Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, Warszawa 2014. Ilustracje: Daniel de Latour. ISBN: 978-83-281-0356-6. 80 stron.

 

 

 

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!