GÓRA

Narodowe Czytanie Trylogii w Grodzisku Mazowieckim

Narodowe Czytanie w Grodzisku Mazowieckim6 września 2014 roku w całej Polsce odbywała się trzecia edycja akcji „Narodowe Czytanie”. Została ona zainicjowana przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Jej podstawowym celem było popularyzowanie czytelnictwa. W tym roku Prezydent zachęcił do lektury „Trylogii” Henryka Sienkiewicza. 

„Narodowe Czytanie” w Grodzisku Mazowieckim zostało zorganizowane w Parku Skarbków, który stanowi doskonałe tło do spotkań z literaturą.


Więcej informacji o akcji.

 

 

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!