GÓRA

Miś Fantazy w bibliotece!

W Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki czytałam dziś dzieciom fragmenty książki Ewy Karwan-Jastrzębskiej Miś Fantazy poznaje tajemnicę Kryształu. Uczestnicy Głośnego Czytania mogli aktywnie brać udział w przeżywanych przez bohaterów przygodach. Poszukiwali zaginionego Misia Fantazego i później wraz z nim kontynuowali opowieść. Na zakończenie układaliśmy misiowe puzzle i rozmawialiśmy na temat książkowych postaci.

05
04

01

06

***

fantazyMiś Fantazy poznaje tajemnicę Kryształu to baśń o potędze miłości. W Krainie Wiecznego Słońca można spotkać niezwykłych bohaterów. Jest nim Prospero – Czarodziej ze Skały Wspomnień, radosna Julka i tajemnicza Zagadka, wieczny trefniś Żuczek Wesołek i wielkoduszna Żaba Kapa Kapa.

Ewa Karwan-Jastrzębska, Miś Fantazy poznaje tajemnicę Kryształu, Świat Książki, Warszawa 2011. Ilustracje: Joanna Sedlaczek. ISBN: 978-83-7799-054-4. 216 stron.

 

 

 

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz