GÓRA

Mikołajek w bibliotece!

W Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki czytałam dzieciom Podwórkowe przygody Mikołajka. Poznaliśmy przygodę tytułowego bohatera z lodami.

Stworzyliśmy też kartki, w których swoje wpisy złożyli wszyscy uczestnicy Głośnego Czytania. Będą nam one przypominać o PRZYJACIOŁACH Z GŁOŚNEGO CZYTANIA, kiedy wyjedziemy na wakacje!

podworkowe-przygody-mikolajka
mikolajek3

mikolajek4

mikolajek2

***

Mikolajek_PodworkoweprzygodyPodwórkowe przygody Mikołajka, Znak emotikon, Kraków 2016. Tłumaczenie: Magdalena Talar. ISBN: 978-83-240-3936-4. 368 stron. 

Przygoda trwa w najlepsze.

Nie ma to jak zabawa na podwórku z kumplami. Można pograć w piłkę, pobiegać, a nawet… znaleźć prawdziwą żabę! Nieważne, deszcz czy plucha, tylko pupilki siedzą w domu!

Zbiórka na placu po podwieczorku!

Zaprasza Mikołajek!

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz