GÓRA

Miasto Kobiet i rozmowa z Kornelią Westergaard w Radiu Bogoria!

W audycji Co Nowego w Bibliotece opowiadałam o 6. edycji Miasta Kobiet oraz rozmawiałam z Kornelią Westergaard, specjalistką od zdrowego żywienia, której produkty będzie można skosztować 5 marca w czasie inauguracji Miasta Kobiet.

Więcej informacji na temat Miasta Kobiet oraz wydarzeń towarzyszących na stronie Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki!

Kornelia Westergaard jest specjalistką od zdrowego żywienia i właścicielką firmy Macro Bios Bar. Więcej informacji na temat filozofii firmy i na temat działalności Kornelii Westergaard znajdziecie na stronie Macro Bios Bar.

Zapraszam na Miasto Kobiet oraz zachęcam do wysłuchania rozmowy z Kornelią Westergaard!

***

Co Nowego w Bibliotece
Radio Bogoria
każdy wtorek o godzinie 15.30.

Do zobaczenia na antenie Radia Bogoria i w bibliotece!

Czytam To!:

5

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz