GÓRA

Madzia i Pirat na tropie baśniowej przygody!

Szalona wyobraźnia, rozpierająca radość oraz ciekawość tego, co nieznane, tajemnicze i... zaczarowane. Mali tropiciele przygód, to książka o Was i dla Was!

Madzia z Piratem (psem o wyglądzie profesora) przenosi się z Szarogrodu do Krainy Tysiąca Barw. Jednak szybko okazuje się, że coś zakłóciło spokój tego zachwycającego miejsca. Kto za tym stoi? I jak odczarować baśniowy świat?! Ruszajcie wraz z Madzią tropem absolutnie ekscytującej historii. Przekonajcie się, że nie zawsze trzeba wygrywać, a każdy lęk można pokonać!

Czeka Was długa droga, podczas której spotkacie sympatyczne, choć nieco dziwaczne stworzenia oraz kogoś, o kim na pewno zmienicie zdanie!

Szczegółowe informacje

Autor:Agnieszka Gwoździńska
Tytuł:Madzia i Pirat na tropie baśniowej przygody
Wydawnictwo:Skrzat
Miejsce:Kraków
Rok wydania:2019
Ilustracje:Agnieszka Gwoździńska
ISBN:978-83-7915-683-2
Strony:112

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz