GÓRA

“Lilka i spółka” na MiastoDzieci.pl!

Lilka i spółkaDzieci uwielbiają wakacje. Planują je na długo przed ich rozpoczęciem, snują opowieści o tym, jakie przygody podczas ich trwania będą przeżywać. Jednak czasem różne przeszkody nie pozwalają na spełnienie tych marzeń. Lilianna Witkowska, wbrew swej woli, musiała latem wyjechać do apodyktycznej, kojarzonej z czarownicą, ciotki Jadźki. (…)

Całą recenzję przeczytaj na MiastoDzieci.pl!

Magdalena Witkiewicz, Lilka i spółka, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Warszawa 2013. Ilustracje: Joanna Zagner-Kołat. ISBN 978-83-10-12595-8. Stron 160.

 

 

 

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz