GÓRA

Kto napisze ze mną książkę? Konkurs z Magdaleną Kordel

Magdalena KordelDo 15 sierpnia potrwa IV edycja niezwykłego konkursu “Kto napisze ze mną książkę” – który umożliwia współtworzenie książki z Magdaleną Kordel, autorką Wydawnictwa Znak. W całości złożona będzie z nadesłanych opowiadań. To nie tylko wyjątkowa szansa dla wszystkich próbujących swoich sił w pisaniu, ale także możliwość by podzielić się twórczością z innymi.

„Przymknijcie oczy i wyobraźcie sobie miasteczko położone wśród gór. Z ryneczkiem okalanym starymi kamienicami, z rzeką tajemniczo szumiącą i chlupoczącą o kamieniste dno. Odetchnijcie pełną piersią… Czujecie to rześkie, górskie powietrze? Rozgrzane słońcem albo jak kto woli przesiąknięte zapachem dopiero co spadłego deszczu. Zróbcie parę kroków w głąb miasteczka i zapuśćcie się w kręte, wąskie uliczki. Pogładźcie stare mury, posłuchajcie o czym opowiada bijący tu od dziesięcioleci kościelny dzwon. I opowiedzcie mi tę historię…”

Tematem przewodnim jest: “Wydarzyło się w Malowniczem”. Nadesłane opowiadania są publikowane sukcesywnie na blogu, oraz umieszczone w książce. Ważne: akcja opowiadania musi rozgrywać się w Malowniczem oraz obowiązuje brak złych zakończeń. Tym razem stawiamy na happy end! Co się tam wydarzy? Jaka historia zostanie opowiedziana?

To pozostawiamy tym, którzy podejmą wyzwanie i wezmą udział w konkursie.

Więcej informacji o konkursie na stronach:

https://www.facebook.com/events/287919361374533/

https://www.facebook.com/Magdalena.Kordel.Malownicze?fref=ts

Źródło zdjęcia Magdaleny Kordel: Wydawnictwo Znak

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!