GÓRA

KONKURS Zabierz książkę na wakacje!

W butach Valerii

Konkurs zakończony!

Książki otrzymują:

Agnieszka Szwaja;

Emilia Kraszewska;

Paulina Caban.

GRATULUJĘ!

Ogłaszam pierwszy z wakacyjnych konkursów. Trzy osoby będą mogły wygrać po jednym egzemplarzu książki “W butach Valerii” Elísabet Benavent.

Żeby wziąć w nim udział:

1. Wykonajcie następujące zadanie: Dokończcie zdanie: Valeria, bohaterka książki “W butach Valerii”, jest mi potrzebna na urlopie, bo… Odpowiedź prześlijcie na adres e-mail: magda@czytamto.pl;
2. W e-mailu zgłoszeniowym zamieśćcie informacje: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu;
3. W e-mailu zgłoszeniowym zamieśćcie oświadczenia:

Zapoznałem/am się i akceptuję regulamin Konkursu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Czytam to!, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Literackie.

Konkurs trwa od 30 czerwca 2015 r. do 7 lipca 2015 r.

Regulamin konkursu

Elísabet Benavent, W butach ValeriiWydawnictwo Literackie, Kraków 2015. Tytuł oryginalny: En los zapatos de Valeria. Tłumaczenie: Agnieszka Stachurska. ISBN: 978-83-08-05478-9. 432 stron.

Przeczytaj recenzję książki na Czytam to!

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!