GÓRA

KONKURS. Wygraj Ścieżki nadziei!

Richard Paul Evans ma wielu fanów wśród polskich czytelników. Jeśli chcesz wygrać egzemplarz książki, wykonaj następujące zadania:
  1. Na fanpage’u Czytam to! opublikowałam trzy posty z cytatami z najnowszej książki Richarda Paula Evansa. Wybierz jeden z nich i udostępnij go na swoim profilu na Facebooku (jako publiczny).
  2. W udostępnionym poście, dopisz przynajmniej jedno zdanie, które będzie komentarzem do wybranego cytatu.

Wybiorę dwa najciekawsze posty, które nagrodzone zostaną najnowszą książką Richarda Paula Evansa Ścieżki nadziei.

Dodatkowo zachęcam do skorzystania z kodu rabatowego na zakup książki!

Konkurs trwa do 14 lutego 2017 r.

Organizatorem konkursu jest: Czytam to!

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Znak.

***

Ścieżki nadziei

Richard Paul Evans, Ścieżki nadzieiMiędzy Słowami, Kraków 2017. Tytuł oryginalny: Walking On Water. Tłumaczenie: Hanna de Broekere. ISBN: 978-83-240-3726-1. 304 strony. Znak literanovaWydawnictwo Znak.

Człowiek musi iść. Do tego został stworzony.
Po śmierci ukochanej, utracie domu i pracy Alan wyruszył w pieszą podróż przez całą Amerykę. Sam. Z jednym plecakiem. Z mnóstwem pytań o sens życia i cierpienia.

Podczas swej niezwykłej wędrówki doświadczył dobra i ciepła, otrzymał pomoc i przekonał się o sile, jaką dać może tylko przyjaźń. Spotkał ludzi, którzy na zawsze odmienili jego życie.
Powoli odzyskiwał nadzieję.

Ale nigdy nie wiemy, co czeka nas za zakrętem drogi. Los znów kazał Alanowi przerwać podróż i poddał go kolejnej ciężkiej próbie. Teraz jednak Alan ma coś, czego mu brakowało, zanim wyruszył – bagaż doświadczeń i mądrość zdobyte podczas wędrówki.

Czy to wystarczy, aby dokończyć podróż? Czy Alan zostawi za sobą przeszłość i znajdzie siłę, by żyć na nowo? Czy odzyska szanse na miłość i zwykłe ludzkie szczęście?

Ścieżki nadziei zamykają bestsellerową serię Dzienniki pisane w drodze Richarda Paula Evansa. Autor Kolorów tamtego lata i Stokrotek w śniegu zabiera nas w podróż, która odmienia życie i pozwala odzyskać nadzieję.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz