GÓRA

KONKURS! Wygraj “Rycerza na karuzeli”

Rycerz na karuzeli

Drodzy Rodzice i Dzieci!

Jeśli chcecie wygrać książkę “Rycerz na karuzeli” Agnieszki Urbańskiej, narysujcie obrazek, na którym przedstawicie, jak wyobrażacie sobie współczesnego rycerza. 

Następnie wykonajcie zdjęcie swojej pracy i prześlijcie je na adres e-mail: magda@czytamto.pl

Do zdjęcia dołączcie następujące informacje: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu. W e-mailu zgłoszeniowym zamieśćcie również oświadczenia:

Zapoznałem/am się i akceptuję regulamin Konkursu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Czytam to!, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Fundatorem nagród, dwóch egzemplarzy “Rycerza na karuzeli” Agnieszki Urbańskiej jest Wydawnictwo Skrzat.

Konkurs organizuje: Czytam to!

Czas trwania konkursu: od 5 listopada 2015 roku do 27 listopada 2015 r.

***

Mądra i pouczająca opowieść o sile dziecięcej wyobraźni i odkrywaniu tego, co naprawdę ważne.

Grześ i jego koledzy z podwórka zakładają Bractwo Rycerzy. Odkrywają, że ich sąsiadka, pani Gienia Klopsikiewicz, to najprawdziwsza wróżka, a na poddaszu mieszka czarodziej Patryk Ptak, który robi najpyszniejszą pizzę na świecie. Ale uwaga! Ta książka jest nie tylko dla chłopaków. Każdy rycerz potrzebuje przecież swojej damy. Nawet jeśli nie nosi prawdziwej zbroi, tylko wykonaną własnoręcznie z kartonu i folii aluminiowej. Nie walczy ze smokami, lecz ze śmiecącym wszędzie panem Klocem, a zamiast na rumaku jeździ na rowerze od dziadka lub… plastikowym wielbłądzie znalezionym w piaskownicy, który zamienił się w żywego dromadera!

Agnieszka Urbańska, Rycerz na karuzeli, Wydawnictwo Skrzat, Kraków 2015. Ilustracje: Zbigniew Dobosz. Kolekcja: Duże litery. Seria: Hokus-pokus… Bajka! ISBN: 978-83-7915-190-5. 104 strony.

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.

Napisz komentarz