GÓRA

Konkurs. Wygraj Małego miliardera

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Małego miliardera wysyłam w poniedziałek do Magdy Matuszewskiej i Katarzyny. 

Gratuluję wygranej.

Prześlijcie swoje adresy na magda@czytamto.pl.

Jeśli chcesz wygrać Małego miliardera Davida Walliamsa, w komentarzu pod tym postem dokończ zdanie:

Za pieniądze nie da się kupić…

Wybiorę najciekawsze odpowiedzi i nagrodzę je egzemplarzem książki.

Konkurs trwa do 14 czerwca 2017 r.

Organizatorem konkursu jest: Czytam to!

Fundatorem nagród jest Dom Wydawniczy Mała Kurka.

***

David Walliams, Mały miliarderDom Wydawniczy Mała Kurka, Piastów 2017. Ilustracje: Tony Ross. Tytuł oryginalny: Billionaire Boy. Przekład: Karolina Zaremba. ISBN: 978-83-62745-27-2. 288 stron.

Przetłumaczona na 41 języków! Ponad dwa miliony sprzedanych egzemplarzy!

Józek Burak jest najbogatszym chłopcem na świecie. Może pływać w pieniądzach. Dosłownie. Ma zjeżdżalnię wodną, która prowadzi z jego sypialni wprost do ogromnego basenu. Własny tor wyścigowy w ogrodzie. Kolejkę górską na tyłach domu. Krokodyla.

W dniu dwunastych urodzin dostaje od Taty czek na dwa miliony funtów.

Ale prosi o jeszcze jeden prezent.

Taki prawdziwy.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Komentarze (5)

 • Moni_

  …rodzeństwa, zdrowia, szacunku, przyjaźni, miłości, długowieczności, szczęścia…

  Odpowiedz
 • Zdrowia, szczęścia, rodziny…..ale nadewszystko wolnego czasu dla najbliższych. Takiego czasu spędzonego razem na 100 %. Bez pośpiechu, telefonów, bez zaraz skończę i muszę jeszcze chwilkę. Za żadne skarby nie kupię radości na twarzy moich dzieci kiedy robimy coś razem, kiedy widzą moje zaangażowanie i zainteresowanie. Dzięki temu jesteśmy najbogatszym ludźmi na świecie.

  Odpowiedz
 • Katarzyna

  Nasza starsza córka powiedziała: “To bardzo trudne pytanie” i jako pierwsza myśl przyszedł jej do głowy talent. Taki prawdziwy talent, “iskra boża” – to nie do kupienia (coś o tym wie, bo próbuje swych sił na niwie tanecznej;)).
  Z kolei młodsza bez wahania stwierdziła, że nie można kupić życia – można to bardzo szeroko i różnie rozumieć, ale nawet w sensie czasu, kolejnych dni (choć i inne kwestie mogą tu się pojawić).

  Odpowiedz
 • Sabina FK

  Za pieniądze nie da się kupić zdrowia ,miłości i rodziny.To wszystko jest darem ,który otrzymujemy i powinniśmy pielęgnować.
  Jeśli mamy zdrowie,to na wszystko powoli jesteśmy w stanie zapracować,dzięki otaczającej nas miłości partnera i rodziny,ktora nas motywuje i wspiera w działaniach.Ważną rzeczą jest również zaufanie ,które musimy sami zdobyć 🙂

  Odpowiedz
 • Paula

  Za pieniądze nie dość, że nie możemy kupić prawdziwej przyjaźni, to w dodatku zakłócają nam one rzeczywisty obraz sytuacji.

  Odpowiedz

Napisz komentarz