GÓRA

KONKURS. Tydzień z książkami Timothée de Fombelle – Vango.

Vango

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Książkę otrzymuje Jacek Nawrot.

Gratuluję!

Wkrótce pojawi się na blogu recenzja książki Timothée de Fombelle “Vango. Uciekaj albo giń!”. Jeśli chcesz wygrać tę piękną powieść, odpowiedz na pytanie: W którym mieście urodził się Timothée de Fombelle? Odpowiedź prześlij na magda@czytamto.pl. Dziewiąta osoba, która prześle e-mail z poprawną odpowiedzią, otrzyma“Vango. Uciekaj albo giń!”.

Trzymająca w napięciu powieść przygodowa, którą czyta się jednym tchem!

Paryż, 1934. Przed katedrą Notre-Dame w tłumie trwa policyjna obława. Tajemniczy chłopak, Vango, musi uciekać przed policją, która oskarża go o coś, czego nie zrobił. Biega po dachach Paryża, bo niewielu potrafi go dogonić. Po kryjomu odbywa lot Zeppelinem na inny kontynent. Ukrywa się w klasztorze na małej zagubionej włoskiej wyspie, a potem nawet w pewnym zamku w Szkocji. Nigdzie nie jest bezpieczny. Musi zmierzyć się ze szpiegami, skorumpowanymi policjantami i handlarzami bronią. Biegnij, Vango, biegnij!

Organizatorem konkursu jest Czytam to!, zaś książki na nagrody przeznaczyło Wydawnictwo Znak emotikon.

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.