GÓRA

KONKURS. Tydzień z książkami Timothée de Fombelle – Tobi.

Tobi

Konkurs zakończony!

Książkę Timothée de Fombelle “Tobi” wygrała Marzena Jaroszek. GRATULUJĘ!

Za chwilę pojawi się na blogu recenzja książki Timothée de Fombelle “Tobi”. To jest piękna opowieść o miłości, przyjaźni i wartości, jaką stanowi rodzina. Jeśli chcesz wygrać tę piękną powieść, napisz, która z książek opowiadających o przyjaźni lub miłości jest Twoją ukochaną. Swoją odpowiedź uzasadnij. Tekst prześlij na magda@czytamto.pl, pamiętaj, aby nie był dłuższy niż na jedną stronę A4. Na odpowiedzi czekam do środy, 11 marca 2015 r., do godziny 20.00, kiedy to pojawi się kolejna recenzja i kolejny konkurs – tym razem dotyczyć będą książki “Tobi. Oczy Eliszy”.

Tobi ma dwanaście lat, półtora milimetra wzrostu i mieszka na… drzewie.

Tobi – chcąc uratować rodziców – musi stawić czoła brutalnym bandziorom!
Mieszkańcy żyją w dziuplach i szczelinach na gałęziach, jeżdżą na oswojonych mrówkach, wykorzystują do pracy ogromne chrząszcze i muszą się bronić przed niebezpiecznymi dla nich pająkami, ważkami, a nawet biedronkami. Teraz jednak Tobiemu zagraża inne niebezpieczeństwo. By uratować rodziców porwanych przez bezlitosnego Jo Mitcha, musi stawić czoła brutalnym bandziorom, wymyślić doskonały plan i działać szybciej niż jego przeciwnicy.

Organizatorem konkursu jest Czytam to!, zaś książki na nagrody przeznaczyło Wydawnictwo Znak emotikon.

 

 

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!