GÓRA

KONKURS. Tydzień z książkami Timothée de Fombelle – Tobi. Oczy Eliszy

Tobi. Oczy Eliszy

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Książkę wygrywa Katarzyna Chyżyńska. Do Twojej odpowiedzi przekonały mnie te pająki, których się boisz 😉

GRATULACJE!

Jutro pojawi się na blogu recenzja książki Timothée de Fombelle “Tobi. Oczy Eliszy”. Jeśli chcesz wygrać tę piękną powieść, dokończ zdanie: W oczach mojej ukochanej/mojego ukochanego widzę…. Swoją odpowiedź prześlij na magda@czytamto.pl. Na odpowiedzi czekam do piątku, 13 marca 2015 r., do godziny 20.00.

Czy mieszkańcy Drzewa odzyskają spokój i szczęście? Czas ucieka…

Tobi powraca do krainy Drzewa, by uratować swoją przyjaciółkę Eliszę i odnaleźć rodziców, których wciąż więzi okrutny Joe Mitch. Jego świat bardzo się zmienił: niszczone przez robotników Drzewo zaczyna usychać. Przyjaciele ukrywają się lub muszą pracować dla nowych władców. A sam Tobi jest najbardziej poszukiwanym zbiegiem w historii Drzewa. Czy uda mu się znaleźć sprzymierzeńców? Czy mieszkańcy Drzewa odzyskają spokój i szczęście? Czas ucieka…

Organizatorem konkursu jest Czytam to!, zaś książki na nagrody przeznaczyło Wydawnictwo Znak emotikon.

 

 

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!