GÓRA

KONKURS Tarantula, Klops i Herkules. Przygoda pierwsza

Macie ochotę na audiobooka? Mam dla Was “Tarantulę, Klopsa i Herkulesa. Przygodę pierwszą” Joanny Olech. Czyta Janusz Zadura. Jeśli chcecie tego audiobooka, weźcie udział w konkursie. Zadeklarujcie chęć jego posiadania w komentarzu pod tym postem. W piątek 7 grudnia 2012 r. wylosuję jedną osobę, która otrzyma „Tarantulę, Klopsa i Herkulesa. Przygodę pierwszą”. Nie zapomnijcie o wpisaniu adresu e-mail, za pomocą którego będę się z Wami kontaktować.

Ogłoszenie wyników: 8 grudnia 2012 r.

Joanna Olech, Tarantula, Klops i Herkules. Przygoda pierwsza, Biblioteka Akustyczna. Czyta Janusz Zadura. Czas nagrania: 10 godz. 32 min. Nośnik: 1 CD mp3. ISBN 978-83-7878-030-4. Data wydania: listopad 2012.

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Wygrywa osoba, która jako trzecia napisała swój komentarz. Jest nią DarekD! Proszę o przesłanie adresu do wysyłki w wiadomości na fanpage’u Czytam to! lub za pomocą formularza na blogu.

GRATULUJĘ!

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Komentarze (8)

 • Dariusz

  Deklaruję chęć posiadania. 🙂

  Odpowiedz
 • Angelika

  Poproszę:)

  Odpowiedz
 • DarekD

  Bardzo deklaruję chęć posiadania 🙂

  Odpowiedz
 • Deklaruję się. 😉

  Odpowiedz
 • Ewa

  Zgłaszam chęć posiadania 🙂

  Odpowiedz
 • czekina

  ja również!

  Odpowiedz
 • i ja również 😉

  Odpowiedz
 • o… o… chyba konkurs już się skoczył… ;( Wiecie może gdzie ten audiobook jest jeszcze w sprzedaży bo szukam na prezent gwiazdkowy Tarantula, Klops i Herkules.

  Odpowiedz

Napisz komentarz