GÓRA

Konkurs z roztargnioną czarownicą

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Książkę wygrywa Anna Pusiarska. Gratuluję!

Jeśli chcesz wygrać Przygody roztargnionej czarownicy Barbary Wicher, zrób zdjęcie z wybraną przez siebie książką Wydawnictwa Skrzat i prześlij je na adres: magda@czytamto.pl

Wygrają dwie najciekawsze, moim zdaniem, fotografie.

Konkurs organizuje Czytam to!

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Skrzat.

Czas trwania konkursu: 5 kwietnia 2016 r. – 15 kwietnia 2016 r.

Regulamin

***

czarownicaNina odkrywa, że jej ulubiona sąsiadka, pogodna, sympatyczna staruszka, jest dyplomowaną czarownicą. I to czarownicą, która ciągle wpada w tarapaty! Flora zgubiła właśnie różdżkę, która służyła jej od 100 lat dosłownie do wszystkiego: lepienia pierogów, sprzątania, przełączania programów telewizyjnych. I jak na złość akurat teraz musi przygotować nowe zaklęcie na zlot czarownic. Czy dziewczynce uda się wybawić Florę z kłopotów? Czy w tej sytuacji mogą pomóc cukierki prawdomówności? I co wspólnego mają czary z totolotkiem?

Nie lada gratka dla samodzielnie czytających dzieci – duże litery i quiz sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Barbara Wicher, Przygody roztargnionej czarownicySkrzat, Kraków 2016. Ilustracje: Artur Gulewicz. ISBN: 978-83-7915-331-2. 80 stron. 

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.

Napisz komentarz