GÓRA

KONKURS. Miś Fantazy moim przyjacielem!

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Miś Fantazy znalazł nowy dom u Jacka Nawrota. Gratuluję!

Wczoraj poznałeś Misia Fantazego. Dziś możesz wziąć udział w konkursie, w którym jest do wygrania pluszowy Miś Fantazy z Fabryki Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz.

W bibliotece, w księgarni lub we własnej biblioteczce domowej znajdź dowolny egzemplarz książki z Misiem Fantazym. Zrób sobie z nim zdjęcie i prześlij je na adres e-mail magda@czytamto.pl.

W mailu zgłoszeniowym prześlij imię, nazwisko, adres, numer telefonu oraz oświadczenia:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Czytam to!, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

2. Wyrażam zgodę na opublikowanie przesłanego przeze mnie zdjęcia, w związku z czym oświadczam, że jest ono moją własnością i nie narusza dóbr osób trzecich.

Czas trwania konkursu: od 2 marca 2016 roku do 12 marca 2016 roku.

Regulamin konkursu.

Konkurs organizuje Czytam to!

***

fantazyEwa Karwan-Jastrzębska, Miś Fantazy poznaje tajemnicę Kryształu, Świat Książki, Warszawa 2011. Ilustracje Joanna Sedlaczek. ISBN: 978-83-7799-054-4. 216 stron.

Miś Fantazy poznaje tajemnicę Kryształu to baśń o potędze miłości. W Krainie Wiecznego Słońca można spotkać niezwykłych bohaterów. Jest nim Prospero – Czarodziej ze Skały Wspomnień, radosna Julka i tajemnicza Zagadka, wieczny trefniś Żuczek Wesołek i wielkoduszna Żaba Kapa Kapa.

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.

Napisz komentarz