GÓRA

Konkurs z Julką Wróbel!

haniaP

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Książkę otrzymuje Magdalena Reichert.

Gratuluję!

Ogłaszam konkurs z książką Julka Wróbel i przygoda ze świnką Megan McDonald.

Żeby wygrać tę książkę, trzeba wykonać świnkę (dowolną techniką), zrobić jej zdjęcie i przesłać na adres e-mail: magda@czytamto.pl 

Julkę Wróbel i przygodę ze świnką otrzymają autorzy trzech najpiękniejszych prac.

Czas trwania konkursu: od 11 lutego 2016 r. do 17 lutego 2016 r. 

Wyniki konkursu 18 lutego!

Regulamin konkursu

julka_wrobelJESZCZE WIĘCEJ PRZYGÓD HANI HUMOREK!

Pierwszy tom nowej serii Megan McDonald – Hania Humorek i przyjaciele specjalnie dla młodszych czytelników Zbliżają się urodziny Julki Wróbel. Julka ma nadzieję, że dostanie w prezencie żywą miniaturową świnkę. Już nie może się doczekać przyjęcia, na które zaprosiła Hanię Humorek i resztę przyjaciół. Ale Hania zachowała się jak wstrętna świnka i Julka cofa swoje zaproszenie. Co gorsza, przeszukała cały dom i nie znalazła ani śladu żywej świnki. Te urodziny zapowiadają się okropnie!

Julka Wróbel i przygoda ze świnką zachęca do czytania z humorem i dystansem do świata. Opowieść o Hani i Julce jest całkiem prosta, ale niebanalna i przewrotna. Opowiada o prawdziwej przyjaźni, opiece nad zwierzętami i odpowiedzialności, jaką ta ze sobą niesie. Jest dostosowana do potrzeb młodego czytelnika – opatrzona atrakcyjnymi kolorowymi ilustracjami autorstwa Erwina Madrida i dużą czcionką ułatwiającą czytanie. Teraz również młodsze rodzeństwo wielbicieli Hani będzie mogło poznać jej przygody, a także przygody jej przyjaciół!

Megan McDonald, Julka Wróbel i przygoda ze świnkąEgmont, Warszawa 2016. Tytuł oryginalny: Jessica Finch in Pig Trouble. Ilustrator: Erwin Madrid. Tłumacz: Aldona Możdżyńska. Seria: Hania Humorek i przyjaciele. ISBN: 978-83-281-1413-15. 64 strony.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz