GÓRA

Konkurs z Figą na wakacjach!

figa_DLWczoraj poznałeś Figę, dziś możesz wygrać książkę przedstawiającą jej przygody.

Mam do rozdania trzy egzemplarze książki Figa na wakacjach Barbary Wicher.

W archiwum rodzinnych fotografii odszukaj zdjęcie swojego zwierzątka podczas letniego wypoczynku i prześlij je na adres e-mail magda@czytamto.pl.

W mailu zgłoszeniowym prześlij imię, nazwisko, adres, numer telefonu oraz oświadczenia:

1. Zapoznałem/am się i akceptuję regulamin Konkursu.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Czytam to!, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

3. Wyrażam zgodę na opublikowanie przesłanego przeze mnie zdjęcia, w związku z czym oświadczam, że jest ono moją własnością i nie narusza dóbr osób trzecich.

Czas trwania konkursu: od 20 stycznia 2016 roku do 29 stycznia 2016 roku.

Regulamin konkursu

Konkurs organizuje Czytam to!

Figa na wakacjachFiga nie lubi zostawać sama. Nie przepada też za panią Olgą, która pod dłuższą nieobecność domowników przychodzi się nią opiekować. Pomysłowa kotka próbuje zniechęcić ją do siebie. W różnych miejscach zostawia niezbyt ładnie pachnące niespodzianki albo znienacka skacze jej na plecy. Ale w tym roku będzie inaczej, bo awaryjna opiekunka… złamała nogę. Hura! Wakacje odwołane! Nikt nigdzie nie wyjedzie. Przecież Marta, Bartek i ich rodzice nie zostawią Figi na pastwę losu… Czy na pewno? Na jaki pomysł wpadną domownicy? Tego Figa się nie spodziewała!

Barbara Wicher, Figa na wakacjachSkrzat, Kraków 2015. Ilustracje: Zbigniew Dobosz. ISBN: 978-83-7915-320-6. 64 strony. Kolekcja: Duże Litery.
KONKURS ZAKOŃCZONY!

Książki otrzymują:

Joanna Jaszczyk za zdjęcie

12544156_1735949299962114_1266025573_o

Magdalena Reichert za zdjęcie

IMG_5983

Weronika Zimna za zdjęcie

IMG_0639

Serdecznie gratuluję!

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Komentarze (2)

  • Weronika

    Siostra, kot i ja dziękujemy za nagrodę! 🙂

    Odpowiedz

Napisz komentarz