GÓRA

Konkurs. Dziewczyna z białym psem

Dziewczyna z białym psem Anne Booth jest piękną powieścią młodzieżową, która uwrażliwia zwłaszcza młodych ludzi na wszelkie przejawy uprzedzeń i dyskryminacji. Jeśli chcecie wygrać tę powieść, prześlijcie na adres magda@czytamto.pl zdjęcie swojego psa. Wybiorę jedno, moim zdaniem najzabawniejsze i nagrodzę je książką Dziewczyna z białym psem.

Konkurs trwa do 23 czerwca 2017 r.

Organizatorem konkursu jest: Czytam to!

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Akapit Press.

Regulamin

***

Spełniło się marzenie Jessie – dostała wymarzonego psa! Szczeniak przynosi rodzinie mnóstwo radości. Niespodziewanie spokój Jessie burzy zdjęcie sprzed lat, przedstawiające dziewczynę z białym psem. Kim była Maria Bayer? Tajemnicza fotografia sprawia, że elementy układanki wskakują na swoje miejsca, a przeszłość i teraźniejszość splatają się w niezwykłą historię.

Anne Booth, Dziewczyna z białym psemAkapit Press, Łódź 2017. Tytuł oryginalny: Girl with a White Dog. Tłumaczka: Anna Dobroń. ISBN: 978-83-65345-47-9. 160 stron.

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.

Napisz komentarz