GÓRA

KONKURS. Czytam to! wydanie 14.

Czytam to! Wydanie 14

KONKURS ZAKOŃCZONY!

1. Katarzyna Otłowska;

2. Sylwia Kostecka;

3. Iwona Bejnar.

GRATULUJĘ!

Ogłaszam nowy konkurs z 14 wydaniem programu Czytam to! Kiedy obejrzycie kolejny jego odcinek, przekonacie się, jakie piękne książki będziecie mogli zdobyć. Żeby mieć szansę na ich otrzymanie, należy wykonać zadanie:

Wybierz swoją ulubioną powieść i przekonaj mnie do jej przeczytania. Na teksty do 2500 znaków ze spacjami czekam do piątku, 17 kwietnia 2015 r.

Teksty przesyłajcie na adres magda@czytamto.pl

Szczegółowe – konieczne do spełnienia –  warunki konkursu znajdziecie w Regulaminie.

***

Saga fantasy, historia oraz powieść to całkiem pokaźny zestaw na trzydaniowy czytelniczy lunch. W czternastym wydaniu Czytam to! Robert Kasprzycki powróci do przeszłości, opowie o swojej ulubionej historycznej książce „ever” i podzieli się pewnym wyzwaniem czytelniczym… W nowym odcinku usłyszycie o:

– prequelu trylogii Gartha Nixa “Clariel” – „ten sam ton, klimat, nastrój i potoczystość frazy”;

– “Świętym szaleństwie” Adama Zamoyskiego – „napisana znakomitym stylem, świetnie, dowcipnie, ironicznie” i z angielskim dystansem;

– wznowieniu “Wahadła Foucaulta” Umberto Eco – „otwarcie nowych drzwi” dla wielbicieli Pana Samochodzika i templariuszy czyli „kawałek porządnej literatury, która wymaga”.
A na deser kilka informacji o majowej premierze nowej książki Eco i jego wizycie w Polsce.

Na kolejną odsłonę CZYTAM TO! zapraszamy 23 kwietnia o godz. 14.00 „Do zobaczenia” na kanale Wydawnictwa Literackiego.
Obejrzyjcie, udostępnijcie, polubcie!

 

Źródło: Wydawnictwo Literackie

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!