GÓRA

“Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach” Grzegorza Kasdepke na MiastoDzieci.pl!

Kocha lubi szanuje

“A pani Miłka uśmiecha się co chwila, jakby ktoś łaskotał ją w pięty”. Dorośli wiedzą, co to oznacza. Przedszkolanka jest zakochana! Dzieciom trudno jest wyjaśnić, czym jest miłość. Rodzice jednak nie powinni się o to martwić, ponieważ Grzegorz Kasdepke w książce “Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach” po raz kolejny udowodnił, że jest ekspertem od tłumaczenia emocji z języka dorosłych na język dzieci. (…)

Zachęcam do czytania mojej recenzji książki ”Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach” Grzegorza Kasdepke na Miasto Dzieci!

Grzegorz Kasdepke, Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach, Nasza Księgarnia, Warszawa 2009. Ilustracje: Marcin Piwowarski. ISBN: 978-83-10-11656-7.

Posłuchaj fragmentu książki:

 

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz