GÓRA

Jakub Małecki w Grodzisku Mazowieckim

W sobotę spotkaliśmy się z Jakubem Małeckim na Pikniku Literackim, który został zorganizowany przez grodziską bibliotekę publiczną. Pisarza zaprosiliśmy na życzenie czytelników biblioteki. Z Jakubem Małeckim rozmawiałam w pełnym słońcu w Pawilonie Kultury. To było emocjonujące spotkanie!

Głównym tematem naszej rozmowy była najnowsza powieść pisarza, DżozefMiała ona swoją premierę 9 maja i już zyskała swoich pierwszych fanów. Dużo mówiliśmy też o pracy twórczej Jakuba Małeckiego, o jego stawaniu się pisarzem i o najważniejszych wątkach jego prozy. Nasz gość wręczył też nagrody laureatom konkursu, który zorganizowaliśmy wraz z Radiem Bogoria. Bardzo dziękuję, że byliście z nami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.

Napisz komentarz