GÓRA

Jakub Małecki w Grodzisku Mazowieckim

W sobotę spotkaliśmy się z Jakubem Małeckim na Pikniku Literackim, który został zorganizowany przez grodziską bibliotekę publiczną. Pisarza zaprosiliśmy na życzenie czytelników biblioteki. Z Jakubem Małeckim rozmawiałam w pełnym słońcu w Pawilonie Kultury. To było emocjonujące spotkanie!

Głównym tematem naszej rozmowy była najnowsza powieść pisarza, DżozefMiała ona swoją premierę 9 maja i już zyskała swoich pierwszych fanów. Dużo mówiliśmy też o pracy twórczej Jakuba Małeckiego, o jego stawaniu się pisarzem i o najważniejszych wątkach jego prozy. Nasz gość wręczył też nagrody laureatom konkursu, który zorganizowaliśmy wraz z Radiem Bogoria. Bardzo dziękuję, że byliście z nami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz