GÓRA

Harry Potter – premiera książki w księgarniach Autorskich!

Zbliża się premiera najbardziej wyczekiwanej książki ostatnich lat. Gdy tylko pojawiła się informacja o kontynuacji przygód najbardziej znanego czarodzieja na świecie, wszyscy fani wstrzymali oddech.

Czy nowa książka dorówna poprzednim częściom? Czy J.K. Rowling znów zaczaruje miliony fanów? Czy wzorem poprzednich lat czytelnicy ustawiać będą się w kolejkach, aby zaraz po północy zakupić egzemplarz książki?

Takiej premiery nie można opuścić!

Dlatego serdecznie zapraszam do księgarń Autorskich, które w nocy z 21 na 22 zamienią się w Hogwart!

Cały weekend trwać będą magiczne zabawy, konkursy, nie zabraknie nieziemskich nagród!

Pierwsze osoby, które kupią książkę otrzymają prezent!

Więcej informacji:

Warszawa: https://www.facebook.com/events/1434879539862621/
Sanok: https://www.facebook.com/events/108539606281028/
Wrocław: https://www.facebook.com/events/344113789313135/
Jastrzębie- Zdrój: https://www.facebook.com/events/1091043407617951/
Zgorzelec: https://www.facebook.com/events/295906497461188/

***

harry_potter_i_przeklete_dzieckoJoanne K. Rowling, Jack Thorne, John Tiffany, Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Część pierwsza i drugaMedia Rodzina, Poznań 2016. Tytuł oryginalny: Harry Potter and the Cursed Child. Przekład: Piotr Budkiewicz, Małgorzata Hesko-Kołodzińska. ISBN: 978-83-8008-228-1. 320 stron. 

Ósma historia. Dziewiętnaście lat później.

Harry Potter i przeklęte dziecko, nowa opowieść autorstwa J.K. Rowling, Jacka Thorne’a i Johna Tiffany’ego i nowa sztuka Jacka Thorne’a, to ósma historia w serii i pierwszy autoryzowany spektakl teatralny ze świata Harry’ego Pottera. Światowa premiera spektaklu odbyła się na londyńskim West Endzie 30 lipca 2016.

Harry Potter nigdy nie miał łatwego życia, a tym bardziej nie ma go teraz, gdy jest przepracowanym urzędnikiem Ministerstwa Magii, mężem oraz ojcem trójki dzieci w wieku szkolnym. Podczas gdy Harry zmaga się z natrętnie powracającymi widmami przeszłości, jego najmłodszy syn Albus musi zmierzyć się z dziedzictwem, którego nigdy nie chciał przyjąć. Gdy przyszłość zaczyna złowróżbnie przypominać przeszłość, ojciec i syn muszą stawić czoło niewygodnej prawdzie: że ciemność nadchodzi czasem z zupełnie niespodziewanej strony.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz