GÓRA

Grodzisk Mazowiecki Miasto Kobiet

Poprzedni tydzień spędziłam na przygotowaniach do Grodzisk Mazowiecki Miasto Kobiet. Jest to jedna z największych imprez organizowanych przez Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki. Wydarzenie to prowadziłam w sobotę wraz z dyrektor biblioteki, Dorotą Olejnik.

W tym roku na Grodzisk Mazowiecki Miasto Kobiet spotkaliśmy się z Grażyną Wolszczak, która opowiadała o swojej pracy i książce – Jak być zawsze piękną, młodą i bogatą. W czasie tego wydarzenia, wystąpił też Kuba Jurzyk z zespołem. Koncert artysty zakończył Miasto Kobiet. Kuba Jurzyk zaśpiewał również dla Pań, które wzięły udział w metamorfozach. W tym roku pięć czytelniczek biblioteki dostało się do finału metamorfoz. Zaprosiliśmy specjalistki – stylistkę Magdę Potok z Klinika Mody/stylizacja/zakupy ze stylistką, fryzjerkę – Ninę Kluczek z Salonu Fryzjerskiego Nina Look i wizażystkę Patrycję Begier z Glam Make Up Patrycja Begier. Panie biorące udział w metamorfozach oddały się w ich ręce i poddały się gruntownej przemianie. To było niezwykle emocjonujące wydarzenie. Zaprzyjaźniłyśmy się i wzajemnie wspierałyśmy podczas finału metamorfoz, który odbył się podczas Grodzisk Mazowiecki Miasto Kobiet. Dziękuję wszystkim Paniom za udział w metamorfozach i za to, że zmotywowały nas do pracy nad sobą.

Nasze specjalistki w przygotowanie metamorfoz włożyły dużo wysiłku. Magda Potok wsłuchała się w potrzeby pań, pokazała im, że każda z nich nosi w sobie piękno i pomogła im podkreślić wszystkie swoje atuty. Dziękuję za szacunek i profesjonalizm, jakim się wykazałaś. Dziękuję Ninie Kluczek za to, że przez cały tydzień, odkładając swoje zawodowe zobowiązania, pracowała z dziewczynami, tworząc wspaniałe fryzury. Dziękuję także Patrycji Begier, która nauczyła nas, jak wykonać makijaż, który podkreśla kobiece walory i dodaje pewności siebie oraz przygotowała panie do występu. Bez Was to wszystko nie byłoby możliwe!

 

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz