GÓRA

Event Książkowe S.O.S.

Książkowe S.O.S.

Magazyn Obsesje wraz z magazynem Imperium Kobiet i Fundacją Papierowy Motyl, która wspiera utalentowane dzieci i młodzież z biednych rodzin, przebywających w ośrodkach opiekuńczych, szpitalach i hospicjach, organizuje event, który ma na celu promowanie czytelnictwa, ale też pomoc chorym dzieciom. Organizatorzy pragną zebrać fundusze na warsztaty pisarskie dla dzieci z warszawskiego Instytutu Matki i Dziecka. Chcą wspierać młode talenty, które z powodów finansowych nie mogą rozwijać pasji.

„Książkowe S.O.S to spotkanie z pisarzami, poetami, czytelniczkami i podopiecznymi Fundacji, a także gwiazdami, które napisały książki. Do współpracy zaprosiliśmy celebrytów, znane i cenione osoby z polskiego show-biznesu, ze świata mediów, polityki i sportu. Swój udział potwierdziły m.in. Jolanta Fajkowska, Krystyna Mazurówna, Urszula Dudziak, Laura Łącz, Hanna Bakuła.” – informuje Ilona Adamska redaktor naczelna Magazynu „Imperium kobiet”.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Magazynu Obsesje!

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz