GÓRA

Dzień Dziecka z Dwiema Siostrami! Fotorelacja

Wydawnictwo Dwie Siostry i Muzeum Plakatu w Wilanowie zorganizowały warsztaty plastyczne towarzyszące premierze książki „Cyrk”. Warsztaty odbyły się 3 czerwca 2012 r. w Muzeum Plakatu w Wilanowie.

Aleksandra i Daniel Mizielińscy zaprosili na „Plakatowy zawrót głowy!”. Dzieci wraz z lubianymi przez siebie autorami niezwykle popularnych dziś książek, malowały ogromne, cyrkowe plakaty. Jak możecie przekonać się oglądając poniższe zdjęcia, uczestnicy warsztatów świetnie się bawili, pokazując, że dziecięca wyobraźnia nie ma granic. Dodać muszę, że Aleksandra i Daniel Mizielińscy to nasza, moja i mojej córki, ulubiona para książkowych autorów. Przesympatyczni, uśmiechnięci, inspirowali dzieci do twórczej zabawy.

Prawdziwi cyrkowcy – nie mogło ich zabraknąć podczas promocji książki „Cyrk” – pokazali dzieciom wiele zabawnych i zapierających dech w piersiach sztuczek.

Nie mniejszą atrakcją były warsztaty typograficzne z mistrzynią Grażką Lange, która sprawiła, że dzieci zamieniły się w żywe literki alfabetu.

Dziękujemy Wydawnictwu Dwie Siostry za wspaniałą zabawę i czekamy na kolejne takie spotkania.

Zachęcam jednocześnie do czytania „Cyrku”.

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.

Napisz komentarz