GÓRA

Drugi konkurs wakacyjny! Prorodzinny!

Inspiracją i motywem przewodnim tego konkursu staje się twórczość Shawn Van Daele, pomysłodawcy i autora zdjęć do projektu „The Drawing Hope Project”. Waszym zadaniem będzie stworzenie własnych wersji rysunków/zdjęć do rysunków waszych dzieci. Najpierw dziecko maluje swój obrazek (dowolna technika i temat), później mama i/lub tata wykonują zdjęcie lub własną pracę plastyczną, będącą ich wersją ilustracji wykonanej przez syna lub córkę. Twórzcie własne dzieła, nawet jeśli nie posiadacie talentu plastycznego. Najważniejsze, by bawić się wspólnie! Obie prace skanujecie i wysyłacie na e-maila lub też wrzucacie do koperty i przesyłacie na adres redakcji.

Konkurs trwa do 31 sierpnia 2012 r.

Przewiduję nagrody książkowe zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Prace zostaną podzielone na te, które dotrą do nas tradycyjną pocztą i te, które zostaną przesłane do nas e-mailem. Co najważniejsze, każdy z was otrzyma jakiś upominek! Zatem do dzieła! Zaglądajcie na mojego fanpage, będą tam pojawiać się aktualne informacje dotyczące konkursu!

Poniżej inspiracje ze strony: http://drawinghope.ca/ Zachęcam rownież do śledzenia poczynań artysty. Te prace są bajeczne!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej na: http://drawinghope.ca/

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz