GÓRA

Dinozaury w Świerszczyku!

W trzecim w tym roku numerze Świerszczyka na małych i dużych czytelników czeka – Wielki Zlot Dinozaurów. Ponieważ często rozmawiam z dziećmi o książkach, wiem, że wielu małych czytelników uwielbia opowieści, których dinozaury są bohaterami.

Jak w każdym numerze, znajdziecie w Świerszczyku dużo dobrej literatury. Są tu teksty Małgorzaty Strzałkowskiej, Marcina Przewoźniaka, Magdaleny Kapelusz, Karola Kocura, Natalii Usenko, Karoliny Haki-Makowskiej, Pawła Beręsewicza i Małgorzaty Węgrzeckiej. Ten numer zilustrowali – Maciej Trzepałka, Maciej Wróbel, Karol Kalinowski, Agnieszka Antoniewicz, Piotr Nagin, Anita Andrzejewska, Andrzej Pilichowski-Ragno, Magdalena Wosik, Ewa Poklewska-Koziełło, Kacper Dudek, Marcin Bruchnalski, Małgorzata Nowak, Anita Graboś, Beata Zdęba, Agnieszka Żelewska. Dobrze nam znani artyści narysowali ilustracje do opowiadań, wierszyków, komiksów, zagadek i do Świerszczykowego Klubu Książkowego. Kwadratowa Gra Książkowa, którą znajdziecie w dwutygodniku, zachęca do zabawy z literaturą.

 

 

 

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.

Napisz komentarz