GÓRA

Czytamy w Przedszkolu. Akcja czytelnicza w Grodzisku Mazowieckim

We wtorek i środę brałam udział w akcji Czytamy w Przedszkolu. Z koordynatorką projektu, Marylą Zdrojewską, przeprowadziłyśmy warsztaty czytelnicze w Przedszkolu nr 7 im. Wróbelka Elemelka w Grodzisku Mazowieckim.

Czytałyśmy W kieszonce Iwony Chmielewskiej, opowieść Liny Žutautė – Kuka Muka i uciekające uszy oraz książkę Pawła Pawlaka i Gérarda Moncomble – Kotek, który merdał ogonem. Wykonywaliśmy prace plastyczne, graliśmy w Kwadratową Grę Baśniową, którą możecie znaleźć w Świerszczyku oraz robiliśmy Instrukcję Obsługi Książki. Były też zgadywanki i mnóstwo dobrej zabawy!

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz