GÓRA
Szkoła Dyrektora Dreamera Czytam To Poleca!

Czytam to poleca Szkołę dyrektora Dreamera!

W środku wakacji wspominać szkołę to grzech! Chyba, że mowa o Szkole dyrektora Dreamera – powieści, która da zmęczonym umysłom chwilę wytchnienia.

Do Londynu przypływa statek, który wzbudza falę zainteresowania w całym kraju. Oto słynna (a jednocześnie bardzo tajemnicza!) szkoła pod żaglami… Państwo Lamerowie koniecznie chcą, by ich córka mogła uczęszczać do tej placówki, ale co zrobić, gdy miejsc jest dwadzieścia, a chętnych setki? Natomiast o samej szkole wiadomo tylko tyle, że nauka w niej jest niezwykle efektywna, a byli uczniowie twierdzą, że spędzony tam czas był najlepszym w ich życiu. Jaki jest jej sekret?

Szkoła dyrektora Dreamera autorstwa Justyny Balcewicz to książka, w której przeczytasz o tym, czego każdy z nas kiedyś chciał – szkole marzeń. Pora oderwać się od męczącej wizji wymagających lekcji i nużących zadań domowych, by wraz z Liz i jej przyjaciółmi wsiąść na piracki statek i popłynąć ku nowej przygodzie!

Szczegółowe informacje

Autor:Justyna Balcewicz
Tytuł:Szkoła dyrektora Dreamera
Wydawnictwo:Wydawnictwo Skrzat
Miejsce:Kraków
Rok wydania:2018
Ilustracje:Zofia Zabrzeska
ISBN:978-83-7915-608-5
Strony:448

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.

Napisz komentarz