GÓRA

Czytam to! po raz piętnasty

Czytam to!

Poradnik, tętniąca melodiami biografia i wesołe zapiski. Coś dla duszy i dla ciała, do nucenia i do śmiechu. Zestaw w sam raz na wiosenny weekend. Robert Kasprzycki mówi Czytam to! już po raz piętnasty. A czyta tym razem:

– jak zarabiać i dobrze się z tym czuć, czyli poradnik coachingowy i psychologiczny w jednej książce księdza Jacka „Wiosny” Stryczka “Pieniądze”;

– jakby „Osiecką piszącą o Osieckiej” czyli biografię “Potargana w miłości. O Agnieszce Osieckiej” autorstwa Uli Ryciak – „ładne przechwycenie frazy, przeniknięcie tej frazy, dużo faktów i anegdot, których nie znamy”;

– humoreski brytyjskiego weterynarza Jamesa Herriota „będące pięknym połączeniem jasności, pogody, sarkazmu, dowcipu i przenikliwości, bardzo dobrze napisane, bardzo lekkie, bardzo dobry dźwięk pozostawiające w sercu” – czyli “Jeśli tylko potrafiłyby mówić” i “To nie powinno się zdarzyć”.

Na kolejną odsłonę Czytam to! zapraszamy za dwa tygodnie
w czwartek (7 maja), jak zwykle o godz. 14.00
Z wiosennym pozdrowieniem
– „do zobaczenia” na kanale Wydawnictwa Literackiego.

Obejrzyjcie, udostępnijcie, polubcie!

Wydawnictwo Literackie

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!