GÓRA

Czytaj w oryginale!

Zachęcam do sięgnięcia po kieszonkową serię Czytamy w oryginale. The Adventures of Sherlock Holmes to pierwszy jej tom i zapowiedź wielu innych wspaniałych dzieł, które można czytać w językach – polskim i angielskim.

Czytamy w oryginale jest serią wydawniczą, która składa się z adaptacji największych dzieł literatury światowej, wydanych w wersji dwujęzycznej. Polecam tę serię osobom, które posługują się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym. Ale jestem przekonana, że z tymi tekstami poradzą sobie i dorośli dopiero rozpoczynający swoją przygodę z językiem angielskim. Doskonale sprawdzą się w podróży. Nadają się do podręcznego bagażu i koszyka na plażę. Co ważne, od kwietnia kolejne tomy serii są dostępne w kioskach oraz salonach prasowych. Będziecie mogli więc kupić ją, gdziekolwiek się znajdziecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seria: Czytamy w Oryginale. Wydawnictwo 44.pl

Biblioteka Newsweeka.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz