GÓRA

Cyrkowy Dzień Dziecka z Dwiema Siostrami! Zapraszam!

Wydawnictwo Dwie Siostry i Muzeum Plakatu w Wilanowie zapraszają dzieci w wieku 5–10 lat na warsztaty plastyczne towarzyszące premierze książki „Cyrk”.

Warsztaty odbędą się w niedzielę, 3 czerwca, w godz. 12.00-16.00, w Muzeum Plakatu w Wilanowie – Oddział MNW, ul. St. Kostki Potockiego 10/16.

Przebieg imprezy:

12:00–14:00 „Plakatowy zawrót głowy!”
Hektolitry farby, wielkie arkusze papieru, nieokiełznana dziecięca wyobraźnia i twórczy rozmach – czy trzeba czegoś więcej, by powstały niezwykłe cyrkowe plakaty? Oczywiście że nie, zwłaszcza gdy zajęcia prowadzą Aleksandra i Daniel Mizielińscy.

14:00–14:30 Pokaz kuglarski w wykonaniu duetu prawdziwych cyrkowców.

14:30–16:00 „C jak cyrk”
Warsztaty ze sztukmistrzynią typografii Grażką Lange to jedyna okazja, by choć na chwilę zamienić sie w… literę alfabetu!

Zapraszamy!

Fotorelacja ze spotkania w poniedziałek!

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz