GÓRA

California Boy. Czytam to poleca!

Ta miłość może być najlepszym, co im się przytrafiło. Lub najgorszym – premiera książki California Boy Anny Bellon

Lato to doskonały czas na historie o miłości. Zwłaszcza takie, które burzą krew w żyłach, budzą skrajne emocje i zniewalają. Z taką właśnie historią powraca Anna Bellon, autorka bestsellera Uratuj mnie. I robi to w sposób wymykający się schematom.

Szósty Zmysł, to nazwa, która zobowiązuje. To właśnie wydawnictwo, wspólnie z uwielbianą przez tysiące czytelniczek autorką, oddaje w ich ręce istny literacki ogień. Boski California Boy pojawia się, by rozkochać nie tylko główną bohaterkę książki, ale też kobiety w całej Polsce.

Danny od zawsze miał tylko jeden cel: dostać się do NHL. Kiedy przeprowadza się do zimnej Minnesoty, by zostać napastnikiem Lwów, chce dać z siebie wszystko i skupić się na hokeju. Plany jednak biorą w łeb, gdy na jego drodze staje Lizzy, aspirująca malarka.

Lizzy od lat ucieka przed swoją przeszłością. Nowy obraz na zamówienie budzi wspomnienia, które dawno już pogrzebała. Rodziny się nie wybiera, a teraz Lizzy ma więcej do stracenia, niż kiedykolwiek wcześniej. Tym razem na szali stoi nie tylko jej przyszłość, ale także Danny’ego. Wspólnie mogą wygrać to starcie, jeśli tylko będą grać w jednej drużynie.

Ta miłość może być najlepszym, co im się przytrafiło. Lub najgorszym.

Pochodząca z Ostrowca Świętokrzyskiego, Anna Bellon, zadebiutowała w 2016 roku powieścią Uratuj mnie, pierwszą częścią serii The Last Regret, która wcześniej cieszyła się dużą popularnością na platformie Wattpad. Dotychczas wydała pięć powieści. Na co dzień pracuje w międzynarodowej korporacji i jeśli nocami nie pisze, ogląda mecze NHL. Od kilku lat mieszka w Warszawie.

Szczegółowe informacje

Autor:Anna Bellon
Tytuł:California Boy
Wydawnictwo:Szósty Zmysł
Miejsce:Słupsk
Rok wydania:2021
ISBN:978-83-66737-30-3
Strony:300

Czytam To!:

5

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz