GÓRA

Book Morning Library!/Dzień Dobry Biblioteko! – program literacki w bibliotece!

Mam dla Was wspaniałe wieści!

Wczoraj sprawdziliśmy wyniki naboru wniosków do programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Partnerstwo dla książki. Pisałam projekt programu literackiego – Book Morning Library!/Dzień Dobry Biblioteko! Już dziś mogę powiedzieć, że będzie on kręcony, jak zakładałam, w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki, ponieważ wniosek został pozytywnie rozpatrzony i biblioteka otrzymała dofinansowanie.

Bardzo się wszyscy cieszymy, choć wiemy, że przed nami mnóstwo pracy! Liczymy szczególnie na młodzież, którą chcemy w ten projekt mocno zaangażować.

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz