GÓRA

Book Morning Library!

Przede mną nowe wyzwanie i wspaniała przygoda. Zaczynamy realizację projektu Book Morning Library!/Dzień Dobry, Biblioteko! W Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki kręcić będziemy program literacki, w którym opowiemy nie tylko o książkach.

Program skierowany jest do młodzieży i to młodzież będzie go z nami tworzyć. Zachęcam też wszystkich, którzy zechcieliby pokazać swoją twórczość lub opowiedzieć o swoich działaniach na rzecz kultury, by kontaktowali się ze mną. Jestem otwarta na Wasze pomysły. Mamy nowy kanał promocji literatury. Stworzymy dzięki niemu społeczność kulturalnie zakręconą!

Dziś zapraszam młodzież w wieku gimnazjalnym i licealnym na casting do programu kulturalnego Book Morning Library!

Zbieramy wolontariuszy, którzy będą chcieli brać udział w jego produkcji. Poszukujemy młodych ludzi, którzy zostaną prezenterami, operatorami kamery, scenarzystami, scenografami i makijażystami. Jeśli masz talent, który moglibyśmy wykorzystać przy tworzeniu Book Morning Library!, weź ulubioną książkę i przyjdź do Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki na ul. Spółdzielczej 9. Przekonaj nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać do realizacji projektu.

Zapraszam!

27 kwietnia (czwartek) 2017 r., o godz, 18.00

do Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. Spółdzielcza 9

Więcej informacji pojawiać będzie się na naszym fanpage’u  i na naszej stronie internetowej.

Piszczcie: magda@bookmorninglibrary.pl i dzwońcie: 792416702, 22 734 79 08.

Odpowiem na wszystkie Wasze pytania!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

 

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz