GÓRA

Book Morning Library! w 6 numerze Biblioteki Publicznej

W 6 numerze Biblioteki Publicznej znajdziecie dwa moje artykuły. Piszę o projekcie młodzieżowym Book Morning Library!/Dzień Dobry, Biblioteko!, który zrealizowaliśmy i w październiku będziemy kontynuować w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Zachęcam też do czytania scenariusza spotkania bibliotecznego dla młodych ludzi wokół książek Eve Ainsworth.

Tematem 6 numeru Biblioteki Publicznej jest Kreatywny czytelnik. W piśmie dowiecie się, jak tworzyć ofertę biblioteczną razem z czytelnikiem. Wiele zostało też napisane o organizacji spotkań autorskich i powstawaniu ciekawych relacji. Ja opowiedziałam o moim projekcie Book Morning Library!, który realizowałam z młodzieżą w 2017 roku. Wrócimy do niego w grodziskiej Mediatece w październiku 2018 roku. Stworzyłam również scenariusz spotkania z psychologiem, który będzie pomagał młodym ludziom poradzić sobie z problemami pojawiającymi się w powieściach Eve Ainsworth, zwłaszcza zaś w jej 7 dniach.

Zachęcam do czytania Biblioteki Publicznej i świetnych powieści młodzieżowych Eve Ainsworth.

Bibliotekę Publiczną możecie kupić tutaj!

 

 

 

 

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz