GÓRA

Book Morning Library i spotkanie z Michałem Nogasiem!

Zakończyliśmy pierwszy sezon programy Book Morning Library!. Do końca listopada na stronie www.bookmorninglibrary.pl ukazywały się nagrania recenzji i wywiady z pisarzami. Zachęcamy do ich oglądania. Dzięki nim możecie sprawdzić, co czyta młodzież. 

Zapraszamy na uroczyste zakończenie projektu. Odbędzie się ono 14 grudnia, o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Centrum Kultury. Naszym gościem specjalnym będzie Michał Nogaś, dziennikarz, krytyk literacki i przede wszystkim znawca mediów kulturalnych. Będziemy rozmawiać o tym, jak opowiadać o literaturze i promować czytelnictwo. Co trzeba zrobić, żeby mieć 69 tysięcy lajków na Facebooku, a więc po prostu – jak tworzyć obiektywne i wartościowe media kulturalne.

Na to spotkanie zapraszamy młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych oraz wszystkich, którzy zainteresowani są pracą w mediach. W Grodzisku Mazowieckim jest mnóstwo fanów Michała Nogasia, będzie więc okazja do spotkania.

O godzinie 10.00 przywitamy gości i odbędzie się spotkanie z Michałem Nogasiem. Następnie około godziny 11.15 podziękujemy dziewczynom za udział w projekcie. Zorganizujemy też poczęstunek. Podczas rozmów kuluarowych będzie można nawiązać nowe kontakty, porozmawiać z naszymi gośćmi i z twórczyniami Book Morning Library! W czasie spotkania opowiemy też o nowym projekcie młodzieżowym, którego realizację planujemy na rok 2018.

WIĘCEJ NA STRONIE: www.bookmorninglibrary.pl

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz