GÓRA

Book Morning Library w lipcu!

Kiedy nie piszę o książkach, pracuję z młodzieżą w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Nagrywamy Book Morning Library! Czerwiec zakończyliśmy odcinkiem specjalnym. Katarzyna Mandes przeprowadziła wywiad z Jackiem Hugo-Baderem. W lipcu powstają recenzje powieści Remigiusza Mroza i Nicholasa Sparksa oraz serii Zwiadowcy Johna Flanagana.

Jeśli w Twojej instytucji kultury nie ma młodzieży, zapraszam do współpracy. Chętnie pokażemy, jak wielki potencjał tkwi w młodych ludziach! Book Morning Library wydobywa z nas wszystko, co najlepsze. Dzielimy się problemami, rozmawiamy, tworzymy przestrzeń, w której wszyscy bardzo dobrze się czujemy. I czytamy. Wskażcie lepszy sposób na promocję czytelnictwa wśród młodych czytelników.

Jacek Hugo-Bader opowiedział o tym, jak został reporterem, o swoich podróżach, książkach i planach na przyszłość. Jest to najdłuższy odcinek programu i chyba najbardziej emocjonujący. Katarzyna Mandes świetnie sobie poradziła.

W lipcu Izabela Mądrzycka opowie o powieści Remigiusza Mroza Świt, który nie nadejdzie wydawnictwa Czwarta Strona.

Katarzyna Mandes zrecenzuje dla nas Trzy tygodnie z moim bratem Nicholasa Sparksa i Micaha Sparksa wydawnictwa Albatros.

Sara Kot nagrała recenzję jednej z najczęściej czytanych serii – Zwiadowców Johna Flanagana wydawnictwa Jaguar.

Mam też dowód na to, że tworzymy coś wielkiego. Ważny dla mnie artykuł. Dziękuję, że jesteście ze mną!

Zachęcam do oglądania kolejnych odcinków naszego programu na stronie www.bookmorninglibrary.pl Polubcie też naszego fanpage’a.

Fot.: Magdalena Molska

Oceny czytelników:

0 / 5 0

Dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty dofinansowane z MKiDN (Idziemy po kulturę, Book Morning Library) oraz wiele innych, tworzonych na potrzeby instytucji kultury.

Napisz komentarz