GÓRA

Blogerzy Książki Piszą. Szkice z życia. Antologia opowiadań

PREMIERA E-BOOKA 25 maja 2012 roku!

Antologia opowiadań “Szkice z życia” to e-book wydany w ramach akcji Blogerzy Książki Piszą. Inicjatorkami tego wydarzenia są autorki dwóch blogów – Krainy Czytania oraz Książek Zbójeckich. To właśnie one zachęciły osoby tworzące na co dzień blogosferę do sięgnięcia za pióro i napisania opowiadania. Nadesłane teksty ukazały się w nowatorskiej formie e-booka, dostępnej dla każdego odbiorcy!

“Szkice z życia” to niezwykły zbiór opowiadań, dla których inspiracją stało się samo życie. Wydawać by się mogło, że to banalny motyw – a jednak każdy tekst jest dowodem na to, że życie może zaskakiwać i jest nieprzebraną skarbnicą inspiracji. E-book dostarcza wielu emocji, wzruszeń, miesza świat realny ze strefą marzeń. Blogerzy zaskakują wnikliwą obserwacją świata i umiejętnością kreacji postaci, fabuły i motywów.

Każdy czytelnik będzie miał szansę odnaleźć w antologii samego siebie, swój sposób okazywania zwyczajnych i niezwyczajnych uczuć. Autorzy zapraszają do świata, który tylko pozornie jest nam dobrze znany. Z pewnością zaskoczy i skłoni do refleksji…

W antologii znajduje się dwadzieścia siedem opowiadań, każde innego autorstwa. E-book zostanie wydany nakładem wydawnictwa RW2010.
Wszystkie szczegóły oraz najnowsze doniesienia znajdują się na stronie: www.blogerzy-ksiazki-pisza.blogspot.com

Agnes A. Rose
Danuta Awolusi

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz