GÓRA

Biblioteczne Co Nieco. Wolontariusze tworzą biblioteczną gazetkę!

bcn_logo_fb_1Wolontariuszki – Sara Kot i Magdalena Molska, działające w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki, zdecydowały się na stworzenie bibliotecznej gazetki. Tak powstało Biblioteczne Co Nieco. Wydaliśmy dotąd dwa próbne numery, aby zmotywować młodych czytelników do współtworzenia pisma.

We wrześniu odbędzie się spotkanie organizacyjne. Zapraszamy na nie wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do zespołu redakcyjnego.

Już dziś możecie wysyłać swoje opinie, pomysły i teksty do Magdy Molskiej na adres: bibliotworczosc@op.pl

We wtorek udostępnimy link do ściągnięcia gazetki. Będzie ją można również otrzymać w wersji papierowej w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki.

Zapraszamy też na fanpage Biblioteczne Co Nieco!

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz