GÓRA

Biblioteczne Co Nieco 2/2017

Kiedy nie pracujemy nad Book Morning Library!, piszemy artykuły do kolejnego numeru Bibliotecznego Co Nieco. Właśnie pojawiło się nowe wydanie pisma. Na razie tylko online. Wkrótce będzie można go czytać w wersji papierowej w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. To zaszczyt współpracować z tak zdolnymi i pracowitymi młodymi ludźmi.

W najnowszym numerze recenzje dobrych książek, wywiad z Krzysztofem Piersą, recenzje gier i filmów, przepisy na pyszne słodkości, sztuka oraz horoskop.

Czytaj Biblioteczne Co Nieco 2/2017(6)!

 

 

Czytam To!:

0

dziennikarka, promotorka literatury, specjalistka ds. promocji i informacji w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Absolwentka filologii polskiej o specjalizacji edukacja medialna. Członkini zarządu Polskiej Sekcji IBBY. Pracuje z młodzieżą, pisze i realizuje projekty na potrzeby instytucji kultury. Organizuje spotkania czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi spotkania autorskie i audycję o książkach w grodziskim radiu Bogoria. Jest twórczynią serwisu o literaturze Czytam to!

Napisz komentarz